ÖNEMLİ BİLGİLER

 1. Çekim yapılacak gayrimenkulün çekim için hazırlanmış ve temizlenmiş olması önemlidir. Çekimlerden sonra Photoshop veya benzeri bir programla fotoğraflarda silme ekleme yapılmaz. Sadece Renk düzenlemeleri yapılır

 2. Çekimlerde Emlak Danışmanı mutlaka bulunmalıdır. Çekime gelmeyen danışman eksik çıkabilecek noktaları kabul etmiş sayılır.

 3. Çekimlerden önce gayrimenkuldeki elektrik durumu ve aydınlatma bilgisi mutlaka bildirilmelidir.

 4. Çekim için verilen fiyatlar gayrimenkulün çekimi içindir. Abartılı sosyal alanlar ve Aynı ilanda birden fazla gayrimenkul olursa hepsi ayrı ayrı fiyatlandırılacaktır.

 5. Çekimlerin ham halleri (Video & Fotoğraf & Drone) teslim edilmez.

 6. Çekimlerin fotoğrafçı tarafından yayın hakkı saklıdır. Reklam amaçlı kendi web sitelerinde ve/veya sosyal medya hesaplarında kullanabilir.

 7. Drone Çekimleri ülkemizde izine tabi olduğundan uçuşa elverişli olmayan yerlerde drone uçuşu için ısrar edilmemelidir.

 8. Hava durumunun müsait olmadığı durumlarda drone uçuşu için ısrar edilmemelidir.

 9. Kişisel Hakların Korunması Kanunu dahilinde ortak alanlarda bulunan site veya apartman sakinlerinin bulunduğu yerlerde çekim yapılmaz. Gerekli izin site yönetiminden ve kişilerden alınmalıdır.

 10. Hazırlanan videolar bir kişi veya bir takım için hazırlanır. Extra isimler için hazırlanacak videolar ücrete tabidir.

 11. Hazırlanan videolar tek dilde hazırlanmaktadır. Extra dil seçenekleri extra ücrete tabidir.

 12. Çekilen Fotoğraflar 24 saat içinde videolar ise 5 iş günü içinde teslim edilir. Donanım&Yazılım gibi sorunlarla ilgili gecikme yaşanabilir. Danışmana bilgi verilerek teslim tarihi uzatılabilir.

 13. Çekilen Videolar,  Drone videoları ve fotoğrafların ham halleri işlendikten ve teslim edildikten 30 gün sonra sunucularımızdan silinir.

 14. Teslim edilmiş ve yayınlanmış videolarda geriye dönük işlemler ücrete tabidir.